חלב ודבש בניית אתרים

בניית אתרי אינטרנט מתקדמים לעסקים מתקדמים

310
לקוחות מרוצים
64
חנויות וירטוליות
312
דפי נחיתה
215
אתרים חדשים

אנו בחלב ודבש מתמחים בתכנון, אפיון, עיצוב ובבניה של אתרי אינטרנט מתקדמים. אתרים קהילתיים, אתרי תדמית, אתרי מכירות, אתרי מידע, פורטלים. האתרים בעלי אפליקציות דינאמיות ומתקדמות בסביבת האינטרנט.

חייג עכשיו 054-2542428

ואנחנו נגיע עד אליך – לעסק, ללא כל התחייבות מצידך !!!
או שלח פנייה דרך טופס ההתקשרות

בקישור הבא

מי אנחנו ?

חלב ודבש בניית אתרי אינטרנט, הינה חברה ותיקה בתחום אשר הוקמה בשנת 2008 על ידי יזמים בתחום. החברה קמה בכדי לענות לצורך הולך וגובר בקרב חברות פרטיות, ארגונים, יישובים, מוסדות ואנשים פרטיים בבניית אתרים אשר ילוו את תחום עיסוקם ואף ירחיבו את קהל היעד שלהם.

אנו בחלב ודבש מתמחים בתכנון, אפיון, עיצוב ובבניה של אתרי אינטרנט מתקדמים. אתרים קהילתיים, אתרי תדמית, אתרי מכירות, אתרי מידע, פורטלים. האתרים בעלי אפליקציות דינאמיות ומתקדמות בסביבת האינטרנט. עיקר הדגש בעבודתנו היא ההתאמה מרבית לצרכי הלקוחות שלנו. הנחת היסוד שלנו היא שלצד הידע בבניית אתרים אותו צברנו לאורך השנים והמקצועיות ללא פשרות, הלקוח הוא במרכז העשייה. לכן לפני שאנו ניגשים למלאכת בניית האתר אנו נפגשים, מקשיבים ודואגים לכך שהבנו את צרכיו של הלקוח ונותנים ביטוי לצרכים אלה, באפיון האתר. רשת האינטרנט מאפשרת לנו להעביר מגוון רחב של מסרים ותכנים אשר עשויים לאפשר לנו לקדם כל עסק או ארגון. לכן הדגש הוא על מיצוי שלל האפשרויות שרשת האינטרנט מזמינה לנו. בכדי לאפשר ללקוחותינו ואף לגולשים אחרים לקבל מושג בסיסי בבניית אתרים הוספנו לאתר זה מספר מדריכים בסיסיים בנושא בניית אתרים אשר עשויים להוות כלי בסיסי לתחילת בניית אתר לחברה או לארגון.

פגוש את הצוות שלנו

כשרון מנצח משחקים, עבודת צוות ואינטליגנציה. לוקחות אליפות

mmm

מוטי בוטבול

מנכ"ל ומייסד
team-5

שי דוד

מתכנת בכיר ויועץ
team-2-home-main

תמר בן סעדון

מעצבת גראפית